Книга «Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй» подорожує світом та святкує свою річницю

Книга про Україну «Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй» активно подорожує світом та завойовує серця багатьох іноземців. Вона розповідає про мальовничі місця для відпочинку в Україні, про найсмачніші ресторани та гастрономічні лавки, а також про цікаві сувеніри, якісні речі й звісно про людей, які все це створюють.

19 грудня книга святкує річницю та ділиться своєю багатою на подорожі та презентації історією довжиною в рік.

Історія створення книги та тренду Made in Ukraine

Колись, у 2013 році журналіст Юлія Савостіна вирішила провести експеримент та прожити рік, користуючись товарами тільки українського виробництва. Тоді це був виклик, адже тренду на Made in Ukraine ще не було. Юля створила власний блог, в якому розповідала, що вона їсть, якою косметикою користується та які речі носить.

Цей експеримент переріс в величезний проект Made in Ukraine, який включає проведення фестивалів української продукції у різних містах України, випуск книг та путівників, виготовлення сувенірної продукції, а також телевізійні програми про українські бренди та місця, що варто відвідати.

Наразі це вже друга книга, яка написана Юлією у співавторстві з тревел-журналістом Лалою Тарапакіною та гастрономічною дослідницею Авророю Огородник.

«Книга створювалася за декількома обов’язковими принципами. Перш за все, вона повинна була розповісти про місця, які ми можемо з гордістю рекомендувати для відвідування нашим друзям та туристам. Саме тому троє з нас: я, Лала та Аврора особисто побували у кожному місці, про яке йдеться в книзі. Другим критерієм була — легка доступність. На жаль, не усі місця ми змогли включити в книгу, адже до них вкрай складно дібратися, а цей факт є досить вагомим при виборі місця для подорожі. Із 165 місць ми відібрали 105. Що ж стосується українських виробників: у книзі відображені ті виробники та бренди, які відзначаються високою якістю продукції та стабільною позицією на ринку» — каже ідеолог книги Юлія Савостіна.

Юлія Савостіна

Усього за рік книга розійшлася тиражом у 7,000 примірників та наразі представлена у багатьох посольствах та міністерствах. Нещодавно Юлія Савостіна особисто презентувала книгу на книжній ярмарці у Франкфурті.

Як книга подорожувала до Китаю

5 листопада відбулося офіційне відкриття Національного стенду України на Міжнародній імпортній виставці у Китаї (China International Import Expo 2018), що проходила у Шанхаї з 5 по 10 листопада. Багато розповідали про товари українського виробництва та розвиток української промисловості.

Книга «Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй» також була представлена на цій події, чим здивувала та викликала захоплення у багатьох іноземних гостей.

«Це ілюстрація продукції, виробленої в Україні. Вона допоможе нашим партнерам знайти в Україні цікаві та якісні продукти, а ще — стане путівником для гостей, що приїдуть до України після виставки!» — кажуть представники Офісу з Просування Експорту України.

У зв’язку з цією подією, команда Made in Ukraine зняла відео, в якому відображена вся суть ідеї створення проекту Made in Ukraine та книги, що є вказівником на найкращі місця, бренди та смаколики в нашій чудовій країні.


Наразі, окрім української версії, книга вже перекладена на англійську, французьку та німецьку мови. Англійська версія книги оновляється та з’явиться у кількості 1,000 шт. вже в січні.

Після успішної презентації в Шанхаї та через велику зацікавленість іноземців, книгу планують перекладати на китайську у кількості 3,000 примірників — повідомляють в офісі Made in Ukraine.

«Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй»
«Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй»


Один ответ на “Книга «Made in Ukraine: купуй, смакуй, мандруй» подорожує світом та святкує свою річницю

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s